Domek

CENNIK WYNAJMU CAŁEGO DOMKU

Salon z kuchnią to niewątpliwie serce Jeleniówki. Na powierzchni kilkudziesięciu metrów połączyliśmy strefę relaksu z kominkiem, w pełni wyposażoną kuchnię oraz kącikiem bibliotecznym. Jest przestronnie i jasno dzięki idealnej ekspozycji oraz panoramicznym oknom, z których rozpościera się widok na okolicę. W salonie znajdują się dwa wyjścia na okalający domek taras z którego można przejść na pole lawendy. Taras jest wspaniałym miejscem na poranne śniadanie i wieczorne rozmowy przy winie.

Salon sąsiaduje z łazienką dla gości wyposażoną w prysznic oraz toaletę, a także spiżarnią, która może być również wykorzystywana jako przechowalnia bagażu.

Przytulny pokój – sypialnia z podwójnym łóżkiem, łazienką z prysznicem i podgrzewaną podłogą. Z okna roztacza się widok na sąsiadnią posesję – leśniczówkę.

Kameralny pokój – sypialnia z podwójnym łóżkiem i oryginalną łazienką z prysznicem i podgrzewaną podłogą. Spoglądając rano przez okno ujrzycie malowniczy starodrzew.

Nasz największy pokój – sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami, łazienką z prysznicem i podgrzewaną podłogą. Dużym atutem jest przepiękny widok z okien na okoliczne wzniesienia i łąkę kwietną.

Cena standardowa – 530 zł / doba

W przypadku rezerwacji dla dwóch osób – możliwe jest udzielenie rabatu do poziomu 390 zł / dobę.

Cena świąteczna – 800 zł /doba

Dotyczy Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra, Świąt Wielkanocnych, Majówki.

Rachunek do wpłat

Marek Pawłowski, ul. Janowicka 4, Karpniki, 58-533 Mysłakowice
Nr rachunku: 82 1240 1109 1111 0000 0526 2328