Jeleniówka to miejsce dla tych którzy pragną ucieczki od codzienności. Drewniany domek zlokalizowany jest na obrzeżach górskiej wsi Karpniki, u stóp Karkonoszy w Rudawach Janowickich. Tutejsze okolice w wielu publikacjach wymieniane są, jako część jednego z dziesięciu najpiękniejszych szlaków turystycznych w Polsce.

Karpniki służyły za plener do kilku produkcji filmowych, były także tłem dla cudownej książki pt. „Rose Petal Jam” autorstwa Beaty Zatorskiej i Simona Targeta, ocenionej jako „Best in World” Award 2012 w Gouraand.

Jeleniówka to oryginalnie urządzony domek daje możliwość wypoczynku w trzech dwuosobowych sypialniach z łazienkami. Na parterze znajduje się wspólna przestrzeń z salonem, aneksem kuchennym, małą biblioteczką i dodatkowym pomieszczeniem na potrzeby gości (schowek na narty, suszarka, przechowalnia bagażu itp.). Duży taras pozwala cieszyć się widokiem na okoliczne wzniesienia.

Domek wynajmowany jest na wyłączność. To miejsce dla tych, którzy szukają ciszy i spokoju, nie jest dostosowany dla dzieci.

Okolice Jeleniówki

Teren Jeleniówki nie jest ogrodzony, jeśli decydujecie się przyjechać ze zwierzakami, prosimy pilnować swych pupili. Domek znajduje się na obrzeżach wsi i nieuniknione są sąsiedzkie wizyty zwierzęcych sąsiadów. Może się zdarzyć, że będą przyglądać się Wam ciekawskie oczy zwierzyny leśnej, Jeleniówka to miejsce przez nich wyjątkowo lubiane.

Do dyspozycji gości jest kilkuhektarowa posesja z łąkami kwietnymi, idealne miejsce na poranny spacer z kubkiem kawy w dłoni.

Czekają na Ciebie takie widoki